araba boya fırını

Oto Kaporta ve Fırın Boya önemli bir işlemdir. İster arabanızı boyamak ister sadece bir çizik onarmak isteyin, AK SERVİSİN kaporta ve fırın boya servisi sizin için en iyi seçenek olabilir.araba boya fırını Oto kaporta ve fırın boya profesyonel bir şekilde işlem görmesi gereken bir kısımdır.

En Belirgin Adım

En belirgin adım, aracınızdan herhangi bir parçasını çıkarmaktır.araba boya fırını Buna kapı panellerinin içi ve ön cam dahildir. Detaylandırma personeli, araca derinlemesine temizlik sağlamak için çelik yünü kullanacaktır. Ayrıca pencerelerin de iyi temizlendiğinden emin olmak isteyeceksiniz. Bu, araçtaki herhangi bir maskelemeyi çıkarma zamanıdır. Son olarak, detaylandırma personeli araca kiri, kiri ve diğer yabancı maddeleri çıkarmak için tasarlanmış bir ürün püskürtecektir.

Robotik Kollar

İşi halletmenin en etkili yolu robotik kollar kullanmaktır. Bu makineler, iki bileşenli boyayı birkaç saat içinde uygulama yeteneğine sahiptir.araba boya fırını Ayrıca vücuda püskürtmek için yüksek basınçlı su jetleri kullanırlar. Bu teknikler, boyanın düzgün bir şekilde uygulanmasını sağlamak için kullanılır ve erken bozulmayı önlemeye yardımcı olur.

Kaporta Ve Fırın Boya Servisi

Kaporta ve fırın boya servisi, Ultra XD Boya Kabinine ek olarak çift yuvalı Ultra XD CTOF ve özel yandan yüklemeli son işlem sistemi sunar.araba boya fırını Bu sistemler, özel bir davlumbaz ve son teknoloji ürünü bir boya karıştırma odası gibi avantajlar sunar. Bu sistemler kaporta ve fırın boya servisinin yüksek kaliteli bir boya işi üretmesini sağlar.

Kaporta ve fırın boya servisi ayrıca, ding-köstebek ve çizik-köstebek de dahil olmak üzere tam bir yapısal onarım yapabilir.araba boya fırını Buna gövde dolgusu ve panel değişimi ile özel boya da dahildir. Geçmişte, bu tür bir onarım zahmetli bir süreçti, ancak yeni sistemlerle çocuk oyuncağı. AK SERVİS kısa bir süre önce yeni bitirme ekipmanı serisini tanıttı. Bu, bölmeler arasında kolayca konumlandırılabilen REVO Speed ünitesini içerir. REVO Speed ünitesi, mümkün olan en karmaşık araba boyama işini de uygulayabilir. Bu hizmeti müşterilerine sunan tek kaporta ve fırın boya servisidir ve süreç, en acemi oto tamircilerinin bile yapabileceği kadar basittir.